Komoda co na niej postawić?

Komoda co na niej postawić?

Read Time:3 Minute, 21 Second

Niezależnie od wielkości i kształtu Twojego pokoju i tego, jak go używasz, istnieje wiele innowacyjnych sposobów na to, aby Twoja komoda stała się prawdziwym arcydziełem. Jeśli masz komodę w rogu i chcesz stworzyć wysokość i dodać wizualne zainteresowanie, wysoki wazon ze smukłymi kwiatami, suszonymi lub świeżymi, jest świetnym pomysłem. Towarzyszyć mu będzie kolekcja mniejszych akcesoriów, które dodadzą całości uroku. Te klasyczne elementy uzupełniają prosty, rustykalny szyk pięknej komody z naturalnego dębu. Komody to świetny sposób na wyeksponowanie dzieł sztuki, pod warunkiem, że odpowiednio je wyważysz. W przypadku większych dzieł, ustaw je na powierzchni lub powieś około metr nad nimi, aby nie były zbytnio oddalone od reszty ekspozycji. Dodaj kilka minimalistycznych akcesoriów i dywan w neutralnych odcieniach, aby przyciągnąć wzrok.

Dzieła sztuki nadają stylu

Zestawiając jedno dzieło sztuki z ulubionymi drobiazgami lub biżuterią, możesz dodać osobowości i charakteru nawet najmniejszym zakątkom swojego pokoju. Upewnij się, że elementy te są równomiernie rozmieszczone i nie przytłaczają przestrzeni. Rozważ dodanie akcesoriów w uzupełniających kolorach na sąsiednich meblach, aby jeszcze bardziej uwydatnić przestrzeń. Dla tych, którzy kochają styl, który komponuje się z całością wystroju pomieszczenia, wybór kilku uzupełniających się elementów z tej samej serii lub w podobnym drewnie przyniesie wspaniałą spójność do wystroju. Niezależnie od pory roku, wprowadzenie kilku elementów inspirowanych naturą doda Twojej przestrzeni pięknej świeżości. Jeśli pozwala na to przestrzeń, ustawienie komody przy oknie jest świetnym pomysłem, aby w pełni wykorzystać naturalne światło. Na komodzie można dodatkowo umiejscowić lustro, które powiększy optycznie pomieszczenie. Aby dodać wizualnej ciekawości, umieść przedmioty na różnych wysokościach, aby przyciągnąć wzrok w górę, dzięki czemu przestrzeń wokół Twojej komody będzie wydawała się większa. Wysokie lampy stołowe, wazony lub dzieła sztuki są łatwym sposobem na osiągnięcie tego celu. Wprowadź wiosnę do swojej sypialni przez cały rok, stawiając piękny kwiat na komodzie. Umieść lustro z boku lub za nim i uzupełnij je kwiatowymi dodatkami lub dekoracjami ściennymi.

Wspomnienia ukryte w ramkach na zdjęcia

Wydobądź piękną prostotę nowoczesnych mebli dębowych za pomocą kilku strategicznie rozmieszczonych zdjęć w ozdobnych ramkach. Dodaj mniejsze elementy z boku i na podłodze, aby rozbić wyświetlacz i stworzyć równowagę. Długie, niskie komody są wspaniałymi miejscami do chowania Twoich skarbów. Zróżnicowanie wysokości tych akcesoriów, jak również wieszaków ściennych, pozwolą Ci odzyskać trochę wysokości i uzyskać to co najlepsze – funkcjonalność i jednoczesne piękno. Świetnym sposobem na uzupełnienie komody o zaokrąglonych krawędziach jest wybór dekoracji o łagodnych konturach, takich piękne ceramiczne elementy. Kwiaty dodają zainteresowania i świeżości, ponieważ ich kolory są akcentowane przez podstawę i ornament. Ta komoda tworzy wspaniały wpływ w każdym pokoju. Dodając do niej wieszaki ścienne i akcesoria o odważnych i interesujących teksturach, stworzysz ekspozycję pełną charakteru, ale nie zagłuszysz swojej przestrzeni. Minimalizm nie musi oznaczać, że musisz rezygnować z ciepła. Te eleganckie wazony, w połączeniu z elegancką ramą i stożkowymi nogami  tworzą zachęcającą, zrównoważoną ekspozycję, zwłaszcza na tle bogatego, żywego odcienia ściany.

Mało miejsca – to nie problem!

Jeśli masz mało miejsca, użyj tacy lub naczynia, aby utrzymać drobiazgi na swoim miejscu, robiąc jednocześnie miejsce dla otaczających je elementów. Starannie ustawiając wszystkie przedmioty, aby zrównoważyć ich różne wysokości i kształty, możesz sprawić, że przestrzeń nie będzie wyglądać na zagraconą. Jest to świetny pomysł zarówno dla sypialni, jak i łazienki. Ustawiając komodę przed neutralnymi kolorami i włączając kilka szklanych lub ceramicznych akcesoriów w podobnych odcieniach, będziesz cieszyć się uczuciem sanktuarium i relaksu, na które czekałeś. Jeśli uwielbiasz nowoczesny, industrialny wygląd, ale chcesz zachować delikatność w swojej przestrzeni życiowej, połącz białą komodę z  minimalistyczną ceramiką, ozdobnymi meblami i dekoracjami podłogowymi. Wybierając wysokiej jakości meble dębowe o ciepłych odcieniach i dodając neutralną ceramikę lub akcesoria, możesz zoptymalizować naturalne światło, niezależnie od wielkości i kształtu pomieszczenia. Delikatne rośliny o rozłożystych łodygach lub obfitych kwiatach również pomogą wzbogacić przestrzeń. Nadaj śnieżnobiałej komodzie więcej wyrazu, umieszczając ją na tle ściany lub panelu o głębokim odcieniu brązu. Jeśli pokój sprawia wrażenie stonowanego, dodaj kilka jasnych akcesoriów, roślin lub kwiatów. Na komodzie można umiejscowić dowolne rzeczy – należy jednak pamiętać, aby nie zagracić pomieszczenia. Kolorowe kwiaty w ozdobnym wazonie, czy książki w zupełności wystarczą aby nadać charakter pomieszczeniu i samej komodzie. Komody to obowiązkowy element każdej sypialni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %