Telewizor Hyundai FL40111 - wiele możliwości

Telewizor Hyundai FL40111 – wiele możliwości

Read Time:3 Minute, 27 Second

Telewizor HYUNDAI FL 40111 z wyświetlaczem LCD, przekątną 40 “(102 cm), posiada format 16: 9. Ten odbiornik ma niezbędną jasność ekranu 300 cd / m² dzięki podświetleniu LED. Co można powiedzieć jeszcze? Dynamiczny współczynnik kontrastu 100 000: 1 uzyskuje się dzięki specjalnemu sterowaniu działaniem diod LED. Konstrukcja i możliwości telewizora realizują obraz w wysokiej jakości HD w rozdzielczości 1920×1080 pikseli w rozdzielczości graficznej zgodnej ze standardem 1080p ( Full HD).

Telewizor Hyundai FL40111 - wiele możliwościTelewizor Hyundai FL40111 – wiele możliwości

Sygnał wejściowy wysokiej częstotliwości lub wideo może być przetwarzany w systemach analogowych PAL, SECAM, NTSC. Graficzne przetwarzanie i tworzenie sygnału cyfrowego odbywa się w standardach 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Obsługiwane są formaty plików multimedialnych: MP3, WMA, MPEG4, Xvid, MKV, JPEG. Telewizor Hyundai FL40111 posiada moc głośników 12 W (2×6 W), ponadto używany jest system przetwarzania dźwięku Nicam Stereo .

To doskonałe urządzenie z interfejsem zewnętrznym (komunikacja z innymi urządzeniami) jest obsługiwany przez standardowe złącza wejściowe i wyjściowe: wejście antenowe (RF), AV, SCART, VGA, HDMI x2, USB x2. Dostępne jest również wyjście słuchawkowe. Aby podłączyć komputer lub laptop do modelu telewizora Hyundai FL40111, używane jest złącze VGA (D-Sub 15) w obudowie telewizora, ten interfejs obsługuje rozdzielczości: 640×480, 800×600, 1024×768, 1280×1024, 1360×768. Natomiast tuner cyfrowy może odbierać kanały telewizyjne w standardach DVB-T, DVB-C . Hyundai FL40111 jest godny polecenia, spełni pokładane w nim oczekiwania: doskonała jakość obrazu i dźwięku itd.

Obraz uzyskiwany w telewizorze Hyundai FL40111

Hyundai FL40111 oferuje obraz bogaty w szczegóły, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się niezwykłym poziomem realizmu. Czym się wyróżnia na tle innych odbiorników? Na pewno wyższą  rozdzielczością niż w przypadku klasycznych odbiorników HD. Ten telewizor zapewnia niezwykłe doznania wizualnych, wprowadzające każdego widza w świat nietuzinkowych przeżyć emocjonalnych. Posiadając w swoim domu telewizor Hyundai FL40111 można ekscytować się ulubioną rozrywką w najlepszej jakości obrazu.

Telewizor posiada zintegrowany tuner DVB-T (MPEG-4), który pozwala na odbiór programów naziemnych HD. Taka telewizja cyfrowa zapewnia nie tylko większą ilości programów, ale jest także gwarancją doskonałej jakość dźwięku i obrazu. Poza tym telewizor Hyundai FL40111 stwarza możliwość dodanie innych komponentów: ścieżek dźwiękowych uzyskując dźwięk przestrzenny.

Hyundai FL40111 gwarantuje nie tylko oglądanie ulubionych programów, ale także ich nagrywanie

Telewizor Hyundai FL40111 został wyposażony w złącze USB, dzięki czemu można podłączyć zewnętrzny nośnik pamięci i wspólnie z przyjaciółmi i rodziną oglądać ciekawe nagrania wideo.Ten wysokiej jakości odbiornik posiada ważną funkcję PVR, dzięki której możliwe jest nagrywanie preferowanych programów telewizyjnych, filmów na zewnętrznych dyskach pamięci USB. Jak to zrobić? Jedyne, co trzeba zrobić, to podpiąć pamięć przenośną do Hyundai FL40111 a następnie wybrać stosowną funkcję.

Dodatkowe funkcje – TimeShift: wstrzymaj TV

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym jest TimeShift. Oglądając ciekawy program telewizyjny lub ekscytujący film, często nie sposób oderwać się od wydarzeń rozgrywających się na ekranie. Aby zrobić herbatę lub zadzwonić, trzeba poczekać na przerwę reklamową. Pilne prace domowe (i nie tylko) mogą sprawić, że trzeba odejść od telewizora wbrew swojej woli, nie mogąc cieszyć się decydującym wynikiem fabuły ulubionego serialu. Funkcja TimeShift, lub inaczej nazywana przesunięciem czasowym, umożliwia wstrzymanie dowolnego z dostępnych programów telewizyjnych. Można wznowić program, który jest emitowany na żywo. Uda się również przewinąć go w tył i w przód. Telewizor Hyundai FL40111 posiada taką funkcje, dzięki czemu użytkownik już nie przegapi żadnej części lubianego programu.To nie wszystko! Elektroniczny przewodnik służący do przeglądania kanałów daje możliwość monitorowania, co jest oglądane i pozyskania nowych, ciekawych danych o tym programie.

Telewizor Hyundai FL40111 https://vobis.pl/rtv/telewizory/hyundai-fl40111-1 – doskonała głębia obrazu

Technologia Clear Motion Picture 100 Hz podkreśla, jakość wyświetlania dynamicznych scen, im wyższy indeks, tym bardziej naturalny obraz powinien być wyświetlany przez telewizor. Wartość ta w telewizorze Hyundai FL40111 jest w stanie zapewnić wystarczająco wyraźny, kontrastowy i jasny obraz tego, co dzieje się na ekranie. Najnowsze telewizory obsługujące rozdzielczość HD zapewniają jeszcze bogatsze kolory i płynność obrazów.

Telewizor Hyundai FL40111 nie tylko do użytku domowego

Telewizor Hyundai FL40111 jest często kupowany do pokoi hotelowych. Został specjalnie wyposażony w tryb hotelowy, co pozwala ustawić odpowiedni poziom głośności a także zablokować źródła sygnału oraz menu ekranowe. Co to daje? Korzystanie z trybu hotelowego zapewnia oszczędność prądu, zabezpieczenie telewizora przed nadmiernym zużyciem. Ponadto istnieje możliwość dopasowania usług dokładnie do potrzeb danego gościa hotelu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %